Kosmetki EfectBoost

Poznaj rodzinę produktów
mesoBOOST®, ACIDBoost® oraz SenseBOOST®
Celem marek BOOST jest dostarczenie Klientom produktów odpowiadających na różnorodne potrzeby skóry. Rodzina BOOST to oferta kompatybilnych produktów, wykorzystujących mechanizmy docierania do źródła problemu, celem szybszego, wielokierunkowego uzyskania efektów.

W misję marki mesoBOOST® wpisana jest innowacyjność, dążenie do stałego doskonalenia i ponadprzeciętna skuteczność oferowanych terapii przeciwstarzeniowych, aktywnie poprawiających stan skóry, redukujących zmarszczki, przywracających gęstość, jędrność i blask skóry.
Realizowana jest ona przez opracowywanie produktów nowej generacji, których bazą jest trójcząsteczkowy kwas hialuronowy o najwyższej skuteczności terapeutycznej. Dzięki doświadczeniu w branży medycznej oraz zaawansowanym procesom badawczym, mamy gwarancję, że produkty mesoBOOST® są nie tylko bezpieczne, ale także znajdują uznanie wśród profesjonalistów jak i Klientów. To marka mająca w swojej ofercie kwasy nowej generacji. To pierwsze peelingi chemiczne do użytku profesjonalnego, które stanowią kompleksową pielęgnację. Peelingi te gwarantują efekt złuszczenia, a ponadto za sprawą innowacyjnego kompleksu AntiPollution Peel System chronią bezbronną skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Dzięki ACIDBoost® stosowanych w zabiegach eksfoliacji osiągamy wyższy poziom pielęgnacji. Produkty z tej rodziny mają dwutorowe działanie: pielęgnują skórę i rozwiązują problemy z cerą oraz chronią ją przed działaniem niekorzystnych czynników.

senseBOOST® Wyjątkowe kosmetyki zaprojektowane dla osób, które poszukują kosmetyków, które nie tylko zapewniają doskonałą pielęgnacje, lecz także dostarczają całej gamy wrażeń zmysłowych, zachwycają zapachem i barwą. Marka ta jest niezastąpiona przy zabiegach profesjonalnych oraz podczas pielęgnacji domowej. Z pewnością doceni ją każdy miłośnik “wellness & SPA”.

Wyświetlanie 1–16 z 31 wyników